Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Строки розгляду скарг про сплату єдиного внеску уніфікують

11 вересня 2018, 15:37
272
0
Реклама

Кабінет міністрів вніс законопроект №9047, яким уніфікується процедура адміністративного оскарження рішень контролюючих органів щодо нарахування ЄСВ.

У Законі «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» пропонується встановити строк розгляду скарг в адміністративному порядку у 20 днів (на сьогодні - 30). Разом з тим, фіскальним органам надається можливість продовження строків розгляду скарг до 60 днів. При цьому скарга повинна бути подана до органу доходів і зборів вищого рівня у письмовій формі не пізніше 10 календарних днів з моменту отримання вимоги про сплату ЄСВ з одночасним повідомлення про це органу, що прийняв вимогу про сплату.

Пропонується використовувати принцип «мовчазної згоди» - скарга вважається повністю задоволеною, якщо відповідь не надіслана протягом 20 днів (або протягом продовженого строку), або ж якщо протягом 20 днів скаржника не повідомили про продовження строку її розгляду.

***

Нагадаємо, що в ІПС ЛІГА:ЗАКОН у розділі «Ситуації для бізнесу» можна знайти матеріали щодо конкретних випадків застосування законодавства по сплаті ЄСВ, наприклад:

- «База для нарахування ЄСВ роботодавцями»;

- «Максимальна величина бази нарахування ЄСВ та мінімальний страховий внесок»;

- «Відповідальність платників ЄСВ» та ін.

Фото - «Укрправо»

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини