Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Частота перевірок залежатиме від тяжкості подій на виробництві

13 вересня 2018, 08:41
206
0
Реклама

Державною службою з питань праці розроблено критерії, за якими оцінюватиметься ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначатиметься періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю).

Документ являє собою систематизований перелік критеріїв у таких сферах:

- промислова безпека, охорона та гігієна праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення;

- зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю;

- заходи державного гірничого нагляду.

За кожною сферою оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, визначаються їх бальні показники. За сумою балів суб'єкти господарської діяльності розподіляються на три групи: від 41 до 100 - високий ступінь ризику; від 21 до 40 - середній ступінь; від 0 до 20 балів - незначний.

Планові заходи державного нагляду у відповідній сфері державного нагляду здійснюватимуться за діяльністю суб'єкта господарювання, яка віднесена до:

Якщо ступень ризику високий, то планові заходи нагляду і контролю здійснюватимуться не частіше одного разу на два роки; при середньому ступеню - не частіше одного разу на три роки; при незначному - не частіше одного разу на п'ять років.

Критерії розроблені в рамках Стратегії реформування системи державного нагляду (розпорядження КМУ від 18.12.2017 №1020-р), якою передбачається запровадження ризик-орієнтованого підходу до проведення заходів державного нагляду.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини