Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податківці повідомили, як будуть наповнювати бюджет-2019

18 вересня 2018, 13:05
183
0
Реклама

Урядовий проект бюджету на 2019 рік (законопроект №9000) передбачає, що доходи держбюджету складуть 1,008 трлн грн, що майже на 10% більше, ніж у 2018 році, загального фонду - 916,14 млрд грн (плюс 8,6%). Видатки заплановані в обсязі 1,09 трлн грн (зростання на 9,8%), у тому числі загального фонду - 993,4 млрд грн (плюс 9,3%).

Також передбачено, що обсяг податкових надходжень збільшиться на 11,7% - до 849,12 млрд грн. Водночас видатки для ДФС плануються на рівні 11,45 млрд грн, що майже на 3% менше, ніж на 2018 рік.

В.о. голови ДФС Олександр Власов пообіцяв, що служба докладе максимум зусиль для виконання дохідної частини бюджету: «Наступного року ми плануємо завершити реалізацію низки вже розпочатих цього року проектів. Це, зокрема, стосується нових сервісів для платників, у тому числі спеціалізованих програмних продуктів для представників малого та середнього бізнесу, впровадження електронного чеку при розрахункових операціях, системи електронного аудиту. А вже з 2019 року плануємо запускати електронну акцизну марку для контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів».

Також він повідомив, що буде продовжено роботу з модернізації та технічного оснащення пунктів пропуску сучасним обладнанням, розбудови інфраструктури цих об'єктів.

Крім того, до кінця поточного року планується перевести всі послуги, які ДФС надає платникам податків, в електронний вигляд. У подальшому електронний кабінет будуть доповнювати новими сервісами.

Серед невідкладних завдань ДФС також названо створення та забезпечення функціонування єдиного державного інформаційного веб-порталу «Єдине вікно для міжнародної торгівлі».

Нагадаємо, що вже цього пленарного тижня проект бюджету на 2019 рік буде представлено у Верховній Раді.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини