Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нацкомфінпослуг мають намір все-таки ліквідувати

3 жовтня 2018, 13:15
180
0
Реклама

2 жовтня комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності рекомендував прийняти у другому читанні та в цілому законопроект №2413-а про консолідацію функцій із держрегулювання ринків фінансових послуг.

Пропонується розподілити функції Нацкомфінпослуг між Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку та Нацбанком. Крім того, планується припинення дублювання функцій регуляторів у цій сфері та посилення відповідальності суб'єктів ринку.

«Законопроект про «спліт» надасть поштовх для подальшого розвитку страхових компаній, забезпечить більшу прозорість державного регулювання фінансового ринку та можливість уникнути регуляторного арбітражу для його учасників»,- наголосила перший заступник Голови Нацбанку Катерина Рожкова.

Також Нацбанк зазначає, що без схвалення законопроекту про спліт неможливо запустити другий рівень пенсійної системи, так як НКЦБФР не зможе відповідати за частину учасників.

Нагадаємо, що асоціація «Об'єднання фінансових організацій» (AFI), яка об'єднує кілька десятків учасників небанківських фінансових ринків, активно виступає проти цього законопроекту, вважаючи його шкідливим для ринків фінпослуг.

***

Нагадаємо, що в ІПС ЛІГА:ЗАКОН міститься багато аналітичних матеріалів, присвячених окремим аспектам банківської діяльності. Наприклад, в розділі «Ситуації для бізнесу» можна прочитати про:

- «Порядок видачі банківської ліцензії»;

- «Філія/відділення та представництво банку - у чому різниця»;

- «Як банку правильно оформити відносини з колектором».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини