Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінфін закликає експертів долучитись до роботи

8 жовтня 2018, 17:02
201
0
Реклама

Мінфін інформує про створення з 16 жовтня двох робочих підгруп для напрацювання позицій щодо:

- оподаткування ПДВ операцій постачання програмної продукції (з метою підготовки проекту узагальнюючої податкової консультації);

- проблемних питань оподаткування операцій з криптовалютами (з метою оцінки можливості підготовки узагальнюючих податкових консультацій на чинній законодавчій базі або визначення концепції змін до податкового законодавства).

Узагальнені позиції робочих груп будуть представлені на розгляд Експертної ради з підготовки узагальнюючих податкових консультацій у 4 кварталі 2018 року.

До участі у розробці даних роз'яснень запрошуються профільні фахівці та експерти. Заявки на участь разом із робочими матеріалами (існуючими готовими позиціями, проектами та напрацюваннями щодо зазначених тем) пропонується до 12 жовтня 2018 року надіслати на електронну адресу секретаря Експертної ради: zavgorodnia@minfin.gov.ua.

Як ми писали раніше, у Верховній Раді зареєстрований законопроект №9083, що повинен започаткувати законодавче забезпечення сучасних технологій в країні. Йдеться про легалізацію криптовалют шляхом законодавчого закріплення принципів оподаткування операцій з віртуальними активами.

Операції з криптовалютами запропоновано оподатковувати.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини