Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Інвестори можуть отримати преференції в проблемних регіонах

19 жовтня 2018, 09:36
203
0
Реклама

Мінрегіон оприлюднив для обговорення законопроект, яким передбачено внесення змін до Податкового кодексу з метою стимулювання інвестиційної діяльності та створення нових робочих місць на проблемних територіях.

Передбачено, що суб'єкти господарювання, які реалізують інвестиційні проекти у пріоритетних галузях економіки на проблемних територіях і зареєстровані відповідно до Закону «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць», впродовж перших п'яти років з дня реєстрації:

- звільняються від ПДВ на виготовлення та розповсюдження власної продукції;

- звільняються від сплати 50% встановленого обсягу податку на прибуток;

- мають право на державне страхування своїх ризиків у порядку та на умовах, визначених Кабінетом міністрів.

Крім того, проектом передбачені особливості оподаткування нових підприємств, основні фонди яких повністю розташовані на проблемних територіях та які створюють додаткові робочі місця. Прибуток таких підприємства звільняється від оподаткування строком на п'ять років, надається можливість розстрочення сплати податку на додану вартість.

Нагадаємо, що раніше Мінрегіон оприлюднив для обговорення Концепцію Державної програми розвитку гірських територій українських Карпат на період до 2023 року. Серед пропозицій, зокрема, зниження ставки податку на прибуток для суб'єктів господарювання, що зареєстровані та здійснюють діяльність на території гірських населених пунктів, за умови спрямування цих коштів на закупівлю нових технологій та на інновації.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини