Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Фіскали чекають на думку бізнесу про свою роботу

22 жовтня 2018, 13:05
179
0
Реклама

ДФС чекає підтримки та зворотного зв'язку від бізнесу. Про це заявив в.о. голови служби Олександр Власов, вказуючи, що це необхідно, зокрема, для налагодження роботи непомітної для «білого» бізнесу податкової міліції.(Нагадаємо, незважаючи на законодавчу невизначеність її існування, ця міліція активно продовжує працювати).

Він розповів про позитивні зрушення щодо врегулювання відшкодування ПДВ: «Завдяки електронному реєстру, на сьогодні практично відсутні скарги на несвоєчасне повернення ПДВ. Крім того, уникнути маніпуляцій з цим податком дозволяє і автоматизована система СМКОР».

За словами в.о. заступника Голови ДФС Євгена Бамбізова, на сьогодні зросла сума заявлених відшкодувань ПДВ, проте підприємства отримують їх протягом встановлених термінів: по місяцю на камеральну та документальну перевірки.

Значним досягненням фіскали називають впровадження «Єдиного вікна» на митниці, вказуючи, що на сьогодні майже 90% декларацій оформлюються за цим принципом.

Також в службі заявили, що велику увагу приділяють удосконаленню роботи електронного кабінету, тому закликали платників податків до обговорення проблемних питань. «Ми вирішили покращити комунікацію та надати можливість швидко повідомляти про проблемні ситуації, які виникають під час митного оформлення товарів. Для цього будуть визначені за напрямами посадові особи, контакти яких будуть розміщені на сайті ДФС», - розповів в.о. заступника Голови ДФС Віктор Кривіцький. Повідомляється, що фізособи вже отримали повну електронізацію послуг, що для юридичних осіб обіцяють зробити вже до кінця року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини