Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Торгівлю товарами з ЄС можуть спростити

25 жовтня 2018, 13:00
202
0
Реклама

Фіскальна служба заявляє про роботу над приєднанням України до Конвенції про єдиний режим транзиту та впровадженням нової комп'ютеризованої транзитної системи (NCTS). Очікується, що це спростить переміщення товарів з країнами ЄС, прискорить проведення митних формальностей та забезпечить належний контроль.

ГФС на своєму сайті розмістила відповідну дорожню карту, в якій визначено необхідні кроки для застосування NCTS. Зокрема, заходи з закупівлі, встановлення, доопрацювання та підготовки до експлуатації необхідного програмного забезпечення.

На наступний рік заплановано завершення розробки законопроекту щодо впровадження правил спільного режиму транзиту і процедур відповідно до положень Конвенції.

Після розробки необхідної методичної та нормативної документації податківці мають намір оцінити готовність національної транзитної системи до такого впровадження, за результатами чого очікується, що Україна підпише Конвенцію.

Повідомляється, що фахівці ДФС:

- проаналізували довідники, які використовуються в інформаційних системах ЄС при роботі NCTS;

- визначили можливі ризики у проекті;

- провели порівняльний аналіз існуючої інформаційної системи та NCTS, визначили обсяги та строки доопрацювання;

- проаналізували діючу ІТ-інфраструктуру митного адміністрування.

Крім того, у відомстві працюють над ІТ-рішенням, призначеним для електронної системи обміну даними про товари, які переміщуються транзитом.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини