Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Справу проти ОККО закрили

31 жовтня 2018, 16:57
261
0
Реклама

31 жовтня Віталій Антонов, президент концерну «Галнафтогаз», на своїй сторінці у facebook написав, що 25 жовтня постановою прокурора ГПУ закрито кримінальне провадження проти ОККО у зв'язку з відсутністю складу злочину. «Маємо ще одне свідчення (тепер ще з боку правоохоронних органів), що наш бізнес працює на ринку прозоро, згідно чинного українського та європейського законодавства. Що компанія, яка проходить вже більше 15 років міжнародний аудит просто не може працювати не на користь держави та суспільства».

Нагадаємо, що в кінці серпня цього року СБУ заявила, що викрила механізм фінансування окупаційних «адміністрацій» через незаконне функціонування мережі АЗС ОККО на території Криму і ОРДО.

«Управління підприємницькою діяльністю цих автозаправних станцій здійснювалося менеджментом материнської структури. З отриманих доходів ділки платили податки окупаційним адміністраціям», - казали тоді в СБУ.

На ці звинувачення Віталій Антонов зазначав наступне: «Ми навіть не знаємо, хто знаходиться на тих заправних станціях, у нас немає жодних контактів з цими людьми. Ми знаємо, що з 25 станцій: дві були підірвані, а 23 управляються незрозуміло ким».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини