Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Експорт золота та срібла за державою, антрациту – за ліцензією

19 листопада 2018, 12:49
921
0
Реклама

Мінекономрозвитку оприлюднило проект постанови КМУ «Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2019 рік». Її метою традиційно названо формування раціональної структури експорту та імпорту окремих товарів, виконання міжнародних угод України.

У 2019 році передбачається нульова квота на експорт необробленого та напівобробленого золота та срібла (крім банківських металів), їх відходів, порошку та брухту. Експорт цих дорогоцінних металів здійснюється державною установою «Державне сховище дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України» без ліцензій.

Перелік товарів, що можуть містити озоноруйнівні речовини, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню у 2019 році сформований згідно з умовами Монреальського протоколу. Він не поширюється на товари, що перевозяться у контейнерах з особистим майном.

Окремо складений перелік товарів, імпорт яких з Македонії підлягає ліцензуванню в рамках тарифної квоти відповідно до положень Угоди про вільну торгівлю між Республікою Македонія та Україною.

Також, за погодженням з Міненерговугіллям, у 2019 році видаватимуться ліцензії на експорт антрациту.

Передбачається, що не використані у 2018 році ліцензії на експорт та імпорт товарів, (постанова КМУ від 20.12.2017 №1018) дійсні до 01.03.2019, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини