Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Змінюються умови використання радіоелектронних засобів

20 листопада 2018, 09:35
315
0
Реклама

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, оприлюднила проект змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ (ВП)), на експлуатацію яких потрібен дозвіл.

Змінами пропонується нова редакція розділу ІІ Переліку, яким регламентуються вимоги щодо отримання дозволу на експлуатацію РЕЗ (ВП) в залежності від використовуваної радіотехнології. Відмічається, що вимоги приводяться у відповідність до Плану використання радіочастотного ресурсу.

Окрім того, деталізуються норми, що регулюють використання деяких типів РЕЗ (ВП) для їх експлуатації на бездозвільній та безоплатній основі. Для виробників встановлюються максимальна вихідна потужність передавача, вимоги до антени тощо. Для операторів телекомунікації та інших користувачів - вимоги до умов встановлення, розміщення та застосування. Окрім того, пристрої розділили на види та типи РЕЗ за призначенням і категоріями користувачів.

Нагадаємо, що наразі діє Перелік радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою, затверджений рішенням НКРЗІ від 23.12.2014 №844.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини