Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оголошено конкурс з міжобласних пасажирських перевезень

20 листопада 2018, 11:10
443
0
Реклама

Мінінфраструктури оголосило конкурс з перевезення пасажирів на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут).

Умови та перелік об'єктів конкурсу затверджені наказом Мінінфраструктури від 14.11.2018 №548. На конкурсі представлено 58 маршрутів, найкоротший - Конотоп (Сумська обл.) - Батурин (Чернігівська обл.), 31 км, найдовший - Калуш (Івано-Франківська обл.) - Київ, 679 км.

Документи необхідно подати до 05.12.2018 року включно у скриньку з позначенням «Для документів на конкурс», що знаходиться в приміщенні міністерства (м. Київ, пр-т Перемоги, 14). Плата за участь у конкурсі становить 2145,66 грн за один об'єкт конкурсу. Зразки та бланки документів для участі у конкурсі, додаткову інформацію можна знайти за посиланням.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 21 грудня 2018 року без присутності перевізників-претендентів на участь у конкурсі та їх представників.

Нагадаємо, що раніше Мінінфраструктури підготувало зміни до низки законів з метою адаптації вітчизняних норм до актів ЄС. Вони стосуватимуться вантажних та пасажирських автоперевезень, підготовки водіїв та безпеки експлуатації колісних транспортних засобів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини