Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЖКГ

Встановлення газових лічильників можливо компенсуватимуть

27 листопада 2018, 08:07
751
0
Реклама

Міненерговугілля оприлюднив проект Порядку і розмірів компенсації витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку газу для споживачів природного газу - фізичних осіб (населення).

На компенсацію витрат мають право споживачі, які відповідно до частини другої ст. 3 Закону «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» у період з 01.01.2018 до 01.01.2021 придбали та встановили лічильники газу за власні кошти.

Для цього абонент повинен надати оператору газорозподільчої мережі відповідну заяву, до якої необхідно додати підтверджуючі документи щодо вартості лічильника і послуг з його встановлення та копію оплаченого рахунку за спожитий природний газ. При цьому борг за спожитий газ не повинен перевищувати суму оплати за два місяці.

Оператори ГРМ щоквартально подають зведений реєстр по споживачах, які подали заяву на компенсацію та узагальнену за рік інформацію. Після перевірки поданих відомостей приймається рішення щодо відшкодування операторам ГРМ витрат на встановлення лічильників газу побутовим споживачам.

Після надходження коштів на рахунок, оператор ГРМ щомісяця виставляє споживачу рахунок на послуги розподілу природного газу, в якому зазначається вартість послуги за розрахунковий місяць та сума компенсації витрат на встановлення лічильника газу у розрахунковому місяці (на цю суму зменшується платіж).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини