Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Сімейним фермерським господарствам хочуть компенсувати ЄСВ

5 грудня 2018, 08:25
291
0
Реклама

Мінагрополітики розробило проект урядової постанови, якою пропонується механізм надання сімейним фермерським господарствам (СФГ) додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб - голови і членів СФГ - єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Право на доплату поширюватиметься на СФГ без статусу юридичної особи (ст. 81 Закону «Про фермерське господарство») та є платниками єдиного податку четвертої групи.

Програма доплати розрахована на 10 років з поступовим зменшенням з 90% у перший рік до 10% у 9 та 10-й роки. Другу частину (відповідно від 10 до 90%) сплачуватиме СФГ.

Разом з тим, у випадку, якщо за підсумками звітного року доплата державою не буде виплачена у повному обсязі, то погашення цієї частини ЄСВ покладатиметься на голову та членів СФГ - за цим стежитиме податкова.

Як ми писали раніше, Мінагрополитики ініціювало запровадження допомоги малим фермерським господарствам, виходячи з розміру земельної ділянки та кількості зайнятих працівників. Одне СФГ зможе отримати на рік 3 тис. грн на 1 га землі, що обробляється, та 9,5 тис. на одного члена господарства.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини