Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Електроніка та тютюновий акциз поки не поєднуються

5 грудня 2018, 17:39
247
0
Реклама

4 грудня в.о. голови ДФС Олександр Власов та представники асоціації «Укртютюн» обговорили систему контролю обігу тютюнових виробів та очікування бізнесу від запровадження електронної акцизної марки.

«Електронна акцизна марка - це той сервіс, який дозволить нам детінізувати ринок підакцизної продукції. Однак, якою вона має бути та які результати принести - ці питання потрібно вирішувати спільно з бізнесом», - зазначив Олександр Власов.

Автоматизовану систему «Електронна акцизна марка» будуть запроваджувати у декілька етапів. Спочатку передбачено запровадження електронного документообігу при замовленні та обліку акцизних марок. Фіскали запевнили, що наразі переходять на такий документообіг з їх виробником. На наступних етапах планують удосконалити процес обліку та обігу підакцизних товарів.

У свою чергу представники асоціації звернули увагу на можливість впровадження унікального ідентифікатора, який надасть доступ до інформації щодо обігу тютюнової продукції в режимі реального часу. Така система дозволить контролювати переміщення продукції по ланцюгу поставок, обсяги виробництва та реалізації продукції. Також вони наголосили на необхідності забезпечення можливості інтеграції створюваної системи в європейську систему контролю.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини