Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Київським підприємцям презентували Платформу ЛІГА:ЗАКОН

6 грудня 2018, 11:15
191
0
Реклама

5 грудня відбулась зустріч Комітету сприяння малому та середньому бізнесу Київської торгово-промислової палати: «Підсумки року: ТОП-10 інструментів маркетингу, перевірки Держпраці та ДФС, податкові спори, доступне кредитування». У ній взяли участь представники КМДА, столичного бізнесу, юристи та маркетологи.

У ході зустрічі Олександр Липський, голова Комітету сприяння МСБ КТПП представив пропозиції Комітету для міської влади щодо поліпшення комунікацій з представниками бізнесу. Йшлося, зокрема, про покращення онлайн-контактів з міськими та районними чиновниками, збільшення кількості майданчиків для обміну думками бізнесу та влади, наповнення оновленого сайту КМДА інформацією, корисною для ділової спільноти.

Окрім того, ним було презентовано бізнес-напрямок Платформи ЛІГА:ЗАКОН як новий інформаційний продукт, розрахований на керівників компаній, бізнес-лідерів, підприємців. «Інноваційні продукти від ЛІГА:ЗАКОН дозволять не лише завжди бути у курсі найважливіших подій, відстежувати актуальні тенденції і швидко отримувати інформацію, необхідну керівникам для прийняття рішень, а й допоможуть більш впевнено дивитись у майбутнє», - зазначив Олександр Липський.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини