Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Увазі дизайнерів: названо колір 2019 року

10 грудня 2018, 17:47
325
0
Реклама

Свій вибір кольору для наступаючого року зробила американська компанія Pantone. Це ім'я добре відоме всім, хто працює з кольором. Колірна модель «Пантон», система PMS (Pantone Matching System) - це стандартизована система підбору кольору, яка розроблена в 1963 році. Еталонні пронумеровані кольори надруковані в спеціальних каталогах.

Багато років компанія прагне передбачити колірні тенденції і вивчити психологічні ефекти кольору. Вона допомагає корпораціям, а то і державам приймати рішення з питань кольору для своїх брендів або продуктів. Це і прогнозування колірного тренда, і розробка нового кольору, і вибір палітри. Її колір року може впливати на багато галузей: дизайн будинку і продуктів, догляд за красою, мода, мистецтво.

Кольором-2019 став «живий корал». У повідомленні компанії говориться, що цей колір представляє «якості, які гуманізують і надихають», які люди будуть тепло сприймати. Він є теплим і гостинним. Це особливо важливо, тому що взаємодія людей в суспільстві зменшується.

Pantone вибирає головний колір наступаючого року вже 18 років. Наприклад, 2017-й символізував зелено-жовтий Greenery, який назвали «кольором надії». Кольором-2018 є ультрафіолетовий.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини