Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Ще на рік продовжені обмеження на імпорт з Росії

18 грудня 2018, 17:43
210
0
Реклама

18 грудня уряд продовжив дію двох своїх постанов, які передбачають обмеження на імпорт продукції з Росії. Таке рішення було прийнято з метою забезпечення національної безпеки України у відповідь на введення Росією відповідних торгових заборон і обмежень щодо України. Воно втратить чинність з 01.01.2020 або після припинення застосування Росією дискримінаційних і недружніх дій по відношенню до України.
У перелік російських товарів, заборонених для ввезення на митну територію України, входять: м'ясо великої рогатої худоби, птиці та свинина, їстівні м'ясні субпродукти, солоні або в розсолі, риба і ракоподібні, молочні продукти, плавлені сири, кава, чай, харчові суміші, кондитерські та хлібобулочні вироби, картопля, продукти дитячого харчування, макаронні вироби, соуси, смакові добавки та приправи, пиво, спирт, горілка, корми для кішок і собак, сигарети з фільтром, засоби для миття шкіри, інсектіціди, фунгіциди, гербіциди, родентициди, обладнання для залізниць та трамвайних колій, дизель-електричні локомотиви, поліетилен з питомою вагою 0,94 і більше, полівінілхлорид, сульфат амонію, суміш нітрату амонію з карбонатом кальцію або іншими неорганічними речовинами, що не є добривами .
Також для деяких російських товарів замість несплати нарахованого пільгового мита (Згідно з Угодою про встановлення режиму вільної торгівлі між країнами СНД) діє режим найбільшого сприяння, який має на увазі сплату пільгового імпортного мита.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини