Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Розширено перелік заборонених до ввезення в Україну товарів із РФ

28 грудня 2018, 09:44
329
0
Реклама

27 грудня уряд заборонив ввезення в Україну крохмалопаточну продукцію із РФ. Зборона поширюється на крохмал кукурудзяний, глюкозу і сироп з глюкози, мальтодекстрин і сироп із нього.

В пояснювальній записці зазначається, що за січень-вересень 2018 року обсяги імпорту даних видів крохмалопаточної продукції з РФ зросли майже в чотири рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склали 15,24 тис. т. Водночас експорт такої продукції із України в Росію за дев'ять місяців 2018 року впав в 21 разів - до 917 т.

Автори документу вважають, що крохмалопаточна галузь України має значний обсяг виробничих потужностей, тому це не призведе до дефіциту цієї продукції в країні, а навпаки поліпшить економічний стан підприємств галузі.

«При загальних виробничих потужностях з виробництва крохмалю в 100 тис. т, розмір незадіяних потужностей становить понад 10 тис. т. Для виробництва паток і сиропів всіх типів обсяг незадіяних потужностей становить понад 80 тис. т при загальних потужностях в 300 тис. т», - відзначається в пояснювальній записці.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини