Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ТОП-10 ділових новин тижня

28 грудня 2018, 15:34
543
0
Реклама

Геннадій Чижиков, президент ТПП України: «Україна повинна стати популярною - в модні країни інвестують»

«Ми видаємо сертифікати про форс-мажорі далеко не всім, оскільки часто підприємці намагаються з їх допомогою, скажімо так, прикрити свої недоліки. В цьому році, наприклад, майже в половині випадків ми відмовили. При цьому завжди аргументуємо своє рішення, щоб підприємство знало, чому йому було відмовлено.»

Кого перевірять податківці в 2019 році

У 2019 ДРС проведе 6721 планову перевірку. Найчастіше перевірятимуть компанії, які займаються транспортом, оптовою та роздрібною торгівлею. Список перевіряються може бути доповнений на протязі 2019 року.

Штрафи за порушення трудового законодавства відчутно збільшаться

З 1 січня мінімальна заробітна плата зросте до 4173 грн, тому виростуть і штрафи за порушення законодавства про працю. За найбільш серйозні порушення роботодавцям доведеться розлучитися з немаленькою сумою. Наприклад, за кожного незадекларованого працівника передбачена відповідальність у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, що в 2019 році становитиме 125190 грн. Держпраці зазначає, що цієї суми вистачить на сплату ЄСВ за працівника більш ніж на 11 років.

Автомобіль тепер можна перевірити по VIN-коду

Головний сервісний центр МВС запустив сервіс «Електронний кабінет водія». Він дозволяє отримати актуальну інформацію про власні авто і водійські посвідчення, перевірити і сплатити штрафи за адміністративні правопорушення.

Кращі з кращих: найуспішніші українські стартапи 2018 року

ЛІГА:ЗАКОН, проаналізувавши рейтинги українських стартапів, які зуміли залучити найбільші інвестиції в році, що минає, виділила п'ять з них, які, на нашу думку, є найбільш цікавими і перспективними. Це: GitLab, Bitfury, Neuromation, YayPay і Restream.

Як підтвердити податківцям отримання маркетингових послуг?

Верховний суд вказав, що маркетингові послуги відносяться до безтоварних операцій і за своєю суттю є витратами на збут. Документами, що підтверджують фактичне отримання таких послуг, можуть бути:

- акти прийому-передачі послуг або інші документи, що підтверджують фактичне надання (отримання) послуг, які повинні мати обов'язкові реквізити первинних документів;

- звіти про надані послуги, про проведення маркетингових досліджень, в яких повинні бути викладені їх результати і рекомендації;

- бухгалтерські та статистичні документи, що підтверджують збільшення асортименту товарів, обсягу продажів, розміру доходу та іншого.

Відповідну постанову прийнято у справі №821/1344/17.

Суд поставив крапку в справі BAILEYS

Колегія суддів Касаційного господарського суду винесла постанову про заборону компанії «Котнар-М» використовувати позначення O'Dailys на своїх алкогольних виробах у всіх варіаціях. Вже вироблений товар дозволено не знищувати.

Як зареєструвати торгову марку без юриста

Чат-бот PatentBot допомагає реєструвати торгові марки і фіксувати авторські права в кілька кліків через Facebook Messenger або веб-версію. Процес подачі заявки на реєстрацію торгової марки або фіксацію авторського права займає 5-7 хвилин.

Над електронними майданчиками оцінки майна згущуються хмари

Державна регуляторна служба прийняла рішення про необхідність усунення Фондом держмайна порушень принципів державної регуляторної політики. Вона запропонувала Фонду визначити однозначні для розуміння положення про безкоштовне отримання нотаріусами послуг авторизованих електронних майданчиків оцінки майна.

Розпочато рух до зменшення «зелених» тарифів

Верховна Рада прийняла за основу законопроект №8449-д, яким передбачено створення конкурентних засад для надання державної підтримки проектам відновлюваної енергетики та забезпечення балансу між розвитком галузі та цінової навантаженням на кінцевого споживача. Документ передбачає новий порядок надання державної підтримки об'єктів вітряної і сонячної електроенергетики. Вони будуть набувати право на державну підтримку на аукціонах з розподілу квоти такої підтримки.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини