Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Українські автодороги отримають шанс на якість і довговічність

29 грудня 2018, 15:32
220
0
Реклама

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вводить нові вимоги до проектування доріг з асфальтобетонним покриттям для підвищення їх якості та довговічності. Відповідні зміни планують внести до галузевих будівельних норм.

«Ми розробили новий документ - галузеві будівельні норми, в яких прописали використання сучасних рішень і технологій для проектування автомобільних доріг», - розповів заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе. При цьому він зазначив, що на сьогоднішній день при проектуванні покриття на дорогах враховуються не всі фактори, що впливають на їх якість і довговічність.

В нових нормах планують прописати вимоги до мінімальної міцності ґрунту і його зміцнення, параметри навантаження на ґрунт для великовантажного транспорту і додаткові вимоги до пружності основи під асфальтобетоном. Також Мінрегіон обіцяє забезпечити більш коректний розрахунок можливих негативних наслідків, які можуть виникати в місцях з'єднань дорожніх полотен при розширенні доріг.

Обіцяно, що такі зміни сприятимуть підвищенню терміну служби дорожнього покриття в середньому на 15-20% і вдвічі знизять ймовірність появи тріщин.

Нагадаємо, що уряд затвердив оновлений перелік будівельних робіт, які не потребують документів.

Також новими ДБН заборонено облаштування тимчасових автостоянок на тротуарах, уздовж магістралей з безперервним рухом і доріг із смугою для громадського транспорту.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини