Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

За розміщення готелів та офісів у багатоповерхівках штрафувати не будуть

28 лютого 2019, 12:30
960
0
Реклама

26 лютого Верховна Рада відхилила законопроект № 10006 «Про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР та інших законодавчих актів щодо забезпечення прав власників (користувачів) приміщень жилого будинку».

Документом пропонувалося заборонити використання не за призначенням квартир у багатоквартирних житлових будинках, у тому числі, як готелів та інших закладів тимчасового проживання (крім хостелів). Також планували заборонити використання квартир під офіси в житлових будинках поверховістю 16 та більше поверхів.

Крім того, автори законопроекту хотіли дозволити використання квартир в багатоквартирних житлових будинках для здійснення господарської діяльності (без використання найманої праці) лише власниками або особами, які зареєстровані в них.

Слідкувати за нецільовим використанням квартир повинна була поліція. А мінімальний штраф за порушення такої заборони пропонували встановити в розмірі двох тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

***

Раніше ми писали про те, коли нараховані платежі за комунальні послуги зобов'язані перерахувати.

***

Нагадаємо, відстежувати зміни в реєстрі нерухомості можна за допомогою спеціального сервісу SMS-МАЯК. Він оперативно сповістить про зміни за допомогою SMS-повідомлення, електронного листа, а також повідомлення в кабінеті користувача.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини