Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Іноземним інвесторам хочуть спростити умови ведення бізнесу

13 березня 2019, 17:15
391
0
Реклама

Мінекономрозвитку оприлюднило законопроект, що передбачає скасування державної реєстрації договорів (контрактів), що укладаються іноземцями з метою інвестування коштів в економіку України.

Йдеться про кошти приватних осіб - іноземців, що, не засновуючи власної фірми, інвестують в існуючи чи новостворені українські бізнес-проекти.

Наразі такі договори повинні реєструватись у державних органах із поданням пакету документів та сплати відповідних послуг. Для ввезення, наприклад, обладнання, іноземний інвестор, змушений владнати питання не лише із митницею, а й з органами державної реєстрації, що можуть розглядати документи протягом 20 днів.

Законопроектом пропонується, скасувавши державну реєстрацію контрактів, залишити за митницею право здійснювати перевірки, у т. ч. невиїзні, зокрема щодо фактичного використання переміщеного обладнання чи товарів.

**

Раніше ми писали, що банки зобов'язали інформувати державну виконавчу службу про рахунки боржників.

***

Нагадаємо, що модуль «Довідники» інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН містить корисну інформацію про тарифи, нормативи, правила, розміри штрафів і санкцій, ставки зборів і платежів, індекси інфляції тощо. До нього також включені окремі державні класифікатори, національні стандарти бухобліку, плани рахунків, норми і нормативи, діючі тарифи на різні види послуг та ін. Тестовим доступом до розділу можна скористатися тут.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини