Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ЖКГ

Плату за газ за загальнобудинковим лічильником пропонують скасувати, якщо його встановлено без згоди мешканців

15 березня 2019, 18:13
896
0
Реклама

Українцям можуть дозволити до встановлення індивідуальних лічильників газу відмовитись від комерційного обліку за встановленими загальнобудинковими лічильниками та оплачувати газ за нормами споживання.

Відповідний законопроект № 8092-д щодо відмови від комерційного обліку природного газу за встановленими загальнобудинковими лічильниками газу зареєстровано у Верховній Раді.

Облік природного газу за загальнобудинковим лічильником газорозподільна компанія зможе ввести тільки за заявою та рішенням співвласників багатоквартирного будинку.

Також запропоновано механізм оформлення згоди співвласників на облік за загальнобудинковим лічильником. Рішення прийматиметься простою більшістю голосів за винятком тих співвласників, квартири яких обладнано індивідуальними лічильниками газу.

Крім того, фінансувати роботи з оснащення лічильниками газу пропонують, зокрема, за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Нагадаємо, у Києві можуть знову підвищити тарифи на тепло та гарячу воду.

Всі судові рішення, у тому числі у справах щодо оскарження неправомірних донарахувань за комунальні платежі, є в системі Verdictum. Тільки до 20 березня у вас є можливість придбати систему аналізу судових рішень VERDICTUM і сервіс моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT скидкою 30%.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини