Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Як стати успішним експортером

30 травня 2019, 10:56
1316
0
Реклама

29 травня у прес-центрі Торгово-промислової палати відбулася прес-конференція, яка була присвячена Українському експортному тижню-2019, який розпочнеться вже 3 червня і триватиме до 7 червня.

Експортний тиждень Торгово-промислова палата України організовує спільно з Мінагрополітики, Мінекономрозвитку та іншими органами державної та місцевої влади.

Що ж таке Український експортний тиждень-2019? Це - національна виставково-конгресова платформа з комплексного представлення експортного потенціалу України, популяризації та просування товарів і послуг на світовий та європейські ринки.

Упродовж 3-6 червня відбудеться понад 40 ділових заходів (панельних дискусій, воркшопів, B2B-зустрічей), зокрема:

- V Національний експортний форум (ТПП України, 3 червня);

- Виставка «АГРО-2019» (Національний комплекс «Експоцентр України», 4-7 червня);

- Міжнародний аграрний форум «АГРО 4.0» (Національний комплекс «Експоцентр України», 4-6 червня).

В рамках прес-конференції Геннадій Чижиков, Президент ТПП України, сказав наступне:

«Торгово-промислова палата представлена в 25 регіонах України. Україна - країна великого потенціалу з точку зору експорту. Майже 50% ВВП України це експорт. Завдання №1: виробляти краще і продавати більше.

Що таке експорт: це бажання бути проактивним і купити квиток на літак. Україна - унікальна країна, яка здебільшого потребляє власні продукти харчування. Тож, давайте будемо експортувати смак!»

Щодо V Національного експортного форуму пан Чижиков зазначив наступне:

«Ми прагнемо того, аби кожен підприємець від Форуму отримав певну користь, тож: менше засідань - більше практичних знань! Заплановано 15 панелей з питаннями, які реально турбують український бізнес. У програмі Форуму обговорення митних, валютних, регуляторних питань, експортних орієнтирів та напрямків: ЕС, Індія, Катар, Ізраїль, Нігерія та інші країни.

У Форумі візьмуть участь понад 600 українських підприємств та підприємців, а також представники більше ніж 20 іноземних країн. Більше 14000 українських підприємців вже експортують свою продукцію - приєднуйтесь до них!»

На Форумі буде також презентований та буде розповсюджуватися підручник «Як розпочати експорт товарів» (посібник для експортерів), підготовлений ТПП України.

Микола Князевич, заступник директора ДУ «Офіс з просування експорту України», щодо V Національного експортного форуму зазначив наступне: «Форум буде проводитись найвищому рівні. В рамках Форуму заплановані круглі столи Україна-Індія, Україна-Катар, Україна-Ізраїль та інші».

Також пан Князевич нагадав, що Офіс з просування експорту України безкоштовно консультує підприємців з питань експорту та надає аналітику по експортних ринках.

ЛІГА:ЗАКОН - партнер V Національного експортного форуму. Запрошуємо в рамках Форуму відвідати секцію «Абетка ЗЕД контракту - поради провідних юристів, міжнародних експертів, арбітражна практика», яка відбудеться з 12:00 до 13:30 у залі Chamber Coliseum.

Офіційна програма Форуму.

В рамках зазначеної секції Олександр Липський, керівник напрямку «Бізнес» компанії ЛІГА:ЗАКОН розкаже про можливості Платформи ЛІГА:ЗАКОН та яким чином бізнес може автоматизувати вирішення значного кола питань, завдяки власним та партнерським сервісам Платформи.

Нагадаємо, що 10 червня в Академії ЛІГА:ЗАКОН відбудеться практикум «Іноземні представництва: оподаткування, бухгалтерський облік, трансфертне ціноутворення», а 13 червня практикум «Перевірка іноземних контрагентів / due diligence». 10 червня також відбудеться бізнес-дискусія: "Експорт в нових умовах для початківців і практикуючих | основні тренди, помилки, поради".

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини