Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Зарядки для електромобілів з'являться майже на кожній стоянці

27 червня 2019, 09:10
988
0
Реклама

В Україні введено нові будівельні норми. Вони були затверджені у вересні 2018 року наказом №252 Мінрегіонрозвитку і починають діяти з 1 липня. Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

У пості наведено статистику: в Україні налічується близько 13 тис. електромобілів, а навесні попит на них виріс на 67%.

«Тому ми йдемо в ногу з часом і в нових змінах у ДБН щодо автостоянок прописали необхідність проектувати не менше 5% місць на парковках з електрозарядками», - доповідає Парцхаладзе.

Згідно з новими змінами у ДБН, не менше ніж 5% машиномісць від загальної кількості у гаражах та автостоянках необхідно виділяти для облаштування зарядними пристроями для паркування транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами.

Дана норма починає діяти вже з 1 липня цього року. Тобто, з липня місяця всі нові або реконструйовані парковки повинні обов'язково будуватися з дотриманням цієї вимоги.

«Взагалі хочемо, щоб до 2030 року всі парковки в Україні стали на 100% Оснащені електрозарядками. Це, в першу чергу, комфорт людей, які користуються електрокара», - прогнозує Лев Парцхаладзе.

Раніше ми писали про те, що в Україні Прогнозується поява водневої енергетики.

Читайте також: Небезпека використання аутстафінгу в Україні.

Перевірте вашого контрагента на за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини