Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Підприємству донарахували 1 млн. грн податку через "сумнівного" контрагента

17 липня 2019, 12:45
2207
0
Реклама

В управлінні аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області повідомили, що нещодавно одному з чернігівських підприємств за результатами перевірки донарахували 1 млн. гривень до сплати в бюджет.

Причиною такого штрафу стало те, що господарські операції даного підприємства з вказаними ним контрагентами є неможливими. Відповідно, недостовірними є й показники податкового обліку, що були сформовані на підставі цих нібито операцій.

1 млн. гривень підприємству донарахували, у зв'язку з «операціями» з придбання товарно - матеріальних цінностей та робіт/послуг, походження яких не встановлено та реальність яких нічим не підтверджено.

Такі висновки зроблені податківцями на підставі аналізу первинних документів, а взаємовідносини з «сумнівними» контрагентами, які не мають трудових ресурсів, матеріального-технічного забезпечення та не спроможні самостійно виконати взяті на себе зобов'язання, існують лише для легалізації товарно-матеріальних цінностей невідомого походження та послуг, виконавців яких неможливо встановити. Отже не дають права на віднесення їх до операцій, які формують податковий кредит і, як наслідок, зменшують базу оподаткування підприємства.

Підприємству доведеться сплатити державі значні кошти та у подальшому проявляти розумну обачливість при виборі контрагентів.

Для перевірки ділових контактів рекомендуємо скористатися сервісом CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Він, серед іншого, дозволяє перевірити інформацію про можливе включення ваших контрагентів у санкційні списки України, ЄС, США та інших країн, а також здійснювати їх подальший контроль. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Читайте також актуальну аналітику:

Чому важливо перевіряти контрагентів/партнерів перед укладенням угоди?

Перевірка майбутнього контрагента або як не вскочити в чужу халепу

Перевірка контрагентів перед угодою. Чи потрібно?

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини