Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Реквізити розрахункових документів з 5 серпня можна заповнювати за новим стандартом

25 липня 2019, 16:15
5747
0
Реклама

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні».

Про це на своєму офіційному сайті нагадує НБУ. Так, починаючи з 5 серпня до 31 жовтня нові рахунки будуть створюватися тільки відповідно до стандарту ISO №13616 , а старі будуть до нього поступово приводитися. З 1 листопада можна буде використовувати тільки реквізити IBAN.

Про те, як буде виглядати рахунок і які реквізити до нього додадуться, ми писали раніше.

Система електронних платежів НБУ в період з 05.08.2019 по 31.10.2019 рік забезпечить проведення міжбанківського переказу коштів незалежно від варіації заповнення реквізитів. Це означає, що в цей період ви можете вказувати як старі реквізити рахунку, так і нові, приведені у відповідність зі стандартом. При цьому обрана платником варіація заповнення реквізитів не може бути підставою повернення документа на переказ коштів без виконання або не зарахування коштів на рахунок клієнта.

Так, у документах на переказ коштів в реквізитах клієнт може заповнювати як пару реквізитів (номер рахунка платника/отримувача та код банку платника/отримувача), так і номер рахунка платника/отримувача за стандартом IBAN. У разі заповнення номера рахунка платника/отримувача за стандартом IBAN, у реквізиті “Код банку платника/отримувача” зазначається нуль.

Читайте також:

Директор та засновник в одній особі: чи потрібно нараховувати зарплату?

З 19 липня за реєстрацію торгової марки доведеться заплатити в 4 рази дорожче.

Якщо ви вирішили відкрити власну компанію в Україні, ви можете зареєструвати ТМ за допомогою PatentBot - інноваційного партнерського сервісу ЛІГА:ЗАКОН. Сервіс доступний цілодобово. Ознайомитися з сервісом можна за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини