Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 1 вересня НБУ скасовує картку зі зразками підписів

2 вересня 2019, 14:30
5536
1
Реклама

Про це регулятор повідомляє на офіційному порталі. Так, з 1 вересня набуває чинності постанова Правління Національного банку України від 15 серпня 2019 № 107 "Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні".

Інструкція в новій редакції містить такі зміни:

- скасування подачі клієнтами банків при відкритті рахунків картки із зразками підписів - відтепер розпорядження рахунком здійснюватиметься на підставі переліку осіб, які згідно із законодавством мають на це право, без нотаріального посвідчення;

- на НБУ покладено контроль над якістю придатних до обігу купюр. Їх сортування автоматизоване і буде здійснюватися на спеціальному обладнанні.

Також виключений з касових документів реквізит "Код банку" (відповідно до норм постанови Правління НБУ від 28 грудня 2018 № 162 "Про введення міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні"), проте ця норма вступає в силу з 1 листопада 2019.

Читайте також:

- Бізнесу роз'яснили, як округляти суми в чеках

- Оновлені бюджетні рахунки для сплати податків відповідно до стандарту ІВАN

Якщо ви вирішили відкрити власну компанію в Україні, ви можете зареєструвати ТМ за допомогою PatentBot - інноваційного партнерського сервісу ЛІГА:ЗАКОН. Сервіс доступний цілодобово. Ознайомитися з сервісом можна за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини