Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Для сплати податків, зборів і ЄСВ хочуть запровадити єдиний рахунок у 2020 році

3 вересня 2019, 10:30
2030
0
Реклама

Запровадити єдиний рахунок для сплати податків і зборів, ЄСВ платникам податків хочуть у 2020 році. Відповідні законопроекти № 1049 та № 1051 зареєстрували в Парламенті.

Такий єдиний рахунок платник податків зможе за бажанням відкрити в Державній казначейській службі для сплати податків, зборів і ЄСВ через Електронний кабінет платника податків.

Читайте також: Гончарук заявив, що всі підприємці стануть спрощенцями

Виключення складуть ПДВ та акцизний податок з реалізації пального та спирту етилового.

Однак платники податків матимуть право перераховувати кошти з єдиного рахунку на рахунки, відкриті в системі електронного адміністрування ПДВ, та в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.

Таким чином, платник податків поповнюватиме коштами єдиний рахунок для сплати грошових зобов'язань та податкового боргу.

Інформація про реквізити єдиного рахунку відображатиметься в Електронному кабінеті платника податків.

У випадку прийняття цього документу, Закон набере чинності з 1 січня 2020 року. Однак єдині рахунки функціонуватимуть із 1 числа місяця, настає за місяцем впровадження у роботу програмного забезпечення взаємодії інформаційних систем ДПС та Казначейства, але не пізніше 1 липня 2020 року.

Академія ЛІГА:ЗАКОН запрошує на заходи у вересні!

Вже зараз в Раді зареєстровано близько 20 законопроектів, які стосуються бізнесу, тож підприємцям варто очікувати на нові зміни.

Скористайтесь ботом-бухгалтером ReporTax для ФОП, який вміє розраховувати та сплачувати податки, а також подавати звітність в держоргани.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини