Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Опубліковано Закони про подання платниками ЄСВ і ПДФО єдиної звітності

25 вересня 2019, 13:10
1427
0
Реклама

Сьогодні, 25 вересня, в гезеті "Голос України" опубліковано Закон № 115-IX та Закон № 116-ІХ щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб.

Ці Закони Верховна Рада прийняла 19 вересня.

Відповідні зміни внесені до Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та Податкового кодексу.

Встановлено, що податкові агенти та платники ЄСВ подаватимуть щоквартально податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізосіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого ЄСВ (з розбивкою по місяцях звітного кварталу), а ФОП подаватимуть річну податкову декларацію, в якій повинні будуть вказати відомості про суми ЄСВ.

Закони набудуть чинності з 1 січня 2021 року.

Скористайтеся ботом-бухгалтером ReporTax для ФОП, який вміє розраховувати і сплачувати податки, а також подавати звітність до держорганів.

Нагадаємо, для сплати податків, зборів і ЄСВ хочуть запровадити єдиний рахунок в 2020 році.

Про перші кроки та рішення нової влади читайте тут

Сервіс звітності Liga:REPORT - це онлайн-допомога в поданні річної звітності. Він містить повний набір актуальних форм (податкова, статистична, ПФУ), дає підказки при складанні звітності, забезпечує доступ до НПА та ін. Сервіс зручний як для ФОП, так і для великих компаній.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини