$

В Україні збираються легалізувати криптовалюту

1.10.2019, 09:35
1072
0

Визначення правового статусу криптовалют допоможе легалізовувати пов'язану з ними діяльність
Визначення правового статусу криптовалют допоможе легалізовувати пов'язану з ними діяльність

Міністерство цифровий трансформації має намір завести в Україну міжнародну платіжну систему PayPal і визначити правовий статус криптовалют. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр цифровий трансформації Михайло Федоров на презентації міністерства.

«Ми зараз активно працюємо по PayPal. Розуміємо проблематику, розуміємо, чому раніше цього не виходило. Там є, насправді, великі проблеми, але ми дуже сподіваємося, що зможемо послати правильний сигнал і політично все-таки вирішити це питання, і PayPal запрацює», - повідомив він.

Федоров також зазначив, що визначення правового статусу криптовалюти допоможе легалізувати пов'язану з ними діяльність, таку, як покупка і продаж криптовалюта, а також їх видобування, і виведе гравців ринку з «сірої» зони, що виступить стимулом для додаткових надходжень до бюджету від сплати податків.

На презентації було сказано, що основна мета легалізації криптовалюти - нові трейдери, на яких держава може заробити, а ще - переклад реєстрів на блокчейн, щоб надійно їх захистити.

Читайте також:

Facebook планує платити користувачам за перегляд реклами

Кращі з кращих: найуспішніші українські стартапи 2018 року

Нагадаємо, що перевірити вашого контрагента на благонадійність і здійснювати його подальший моніторинг можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.


Увійдіть, щоб залишити коментар

Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту