Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЖКГ

Субсидії для тих, хто витрачає більше 15% доходів на комуналку: програма дій Кабміну

2 жовтня 2019, 09:02
3546
1
Реклама

Кабмін планує виплачувати фінансову підтримку тим українським сім'ям, які витрачають на оплату комунальних послуг понад 15% від своїх доходів.

Про це йдеться у проекті постанови Верховної Ради «Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України».

«Українська сім'я (домогосподарство) не повинна платити більш як 15% від свого доходу за комунальні послуги. Ті, хто вимушений буде сплачувати більше, отримує підтримку від держави», - йдеться у документі.

В Уряді обіцяють зменшити державне втручання у сферу енергетичних ресурсів, забезпечити через адресні субсидії захист вразливих споживачів та контроль за монополіями.

Також планується знизити вартість енергоресурсів завдяки запровадженню конкуренції на енергетичних ринках, а також стимулюванню власного видобутку енергоресурсів, зокрема газу та нафти.

Крім того, Кабмін хоче диверсифікувати постачання енергоресурсів в Україну та створювати запаси енергоресурсів, яких має вистачати щонайменше на 2 місяці.

Детальніше про Програму діяльності Кабміну ми писали тут.

Для перевірки та оцінки надійності бізнес-партнера, зокрема постачальника комунальних послуг, ви можете скористатися сервісом CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Його можливості дозволяють отримати актуальні та архівні відомості про діяльність українських компаній і ФОПів, точно візуалізувати юридичні зв'язки, перевірити афільованість і виявити кінцевих бенефіціарів. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Читайте також:

- коли платник зобов'язаний повернути субсидію

- монетизація пільг, субсидії по-новому та нові рахунки: що зміниться з 1 жовтня

- українці зможуть отримати субсидію у 34 банках

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини