Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Які професії найбільш затребувані у ІІІ кварталі 2019

22 жовтня 2019, 10:30
856
0
Реклама

Згідно з аналізом бази вакансій і резюме hh.ua | grc, в третьому кварталі року відбулися певні зміни в частковому співвідношенні профсфер на ринку праці. За підсумками аналізованого періоду трійка лідерів за кількістю вакансій залишилася незмінною - «Продажі», «IT» та «Маркетинг». Однак, незважаючи на те, що спеціалісти сфери «IT» вже давно найбільш затребувані, в третьому кварталі роботодавці шукають їх вже менш активно.

Загальна кількість вакансій збільшилася на 12%.

Найбільше пропозицій у вересні з'явилося в сферах «Домашній персонал» (у вересні пропозицій на 126% більше, ніж в серпні), «Мистецтво, медіа» (на 59% більше пропозицій), «Управління персоналом» (кількість вакансій збільшилася на 42%), «Початок кар'єри» (попит збільшився на 38%).

Також збільшився і загальний початковий рівень зарплат.

Якщо у ІІ кварталі 2019 пропозиції про роботу стартували від 10 тис. грн, то в ІІІ - від 12 тис. грн. Таких пропозицій на ринку найбільше - 56%, ще 24% роботодавців пропонують оплату від 24,1 тис. грн і тільки 4% - від 60,2 тис. грн.

Яких фахівців не вистачає на ринку?

Попит на "продажників" перевищує кількість запропонованих резюме на 5%. Трохи менше відрив в сфері «ІT» - на 14% вакансій (від загальної кількості вакансій у 10 найбільш популярних профсферах) припадає 12% резюме. Трохи більше вакансій в сферах «Робочий персонал» і «Транспорт», а надлишок резюме, незважаючи на те, що кількість пропозицій зросла, - в сфері «Початок кар'єри» - на 14% резюме доводиться тільки 5% пропозицій від роботодавців.

Читайте також:

Чи потрібно укладати трудовий договір з директором-засновником підприємства

Відсоток від доходу сім'ї на оплату комуналки зменшиться

В Україні запустили бота-бухгалтера ReporTax для ФОП, який вміє розраховувати та сплачувати податки, а також подавати звітність в держоргани.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини