Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Українці назвали головні джерела доходів

6 листопада 2019, 12:03
2321
0
Реклама

Згідно з даними, які опублікувала Державна служба статистики, основними джерелами доходів українських сімей на початку 2019 року були заробітна плата - 49% і соціальна допомога - 34%.

Також до переліку джерел доходів, перерахованих в статистиці, доходу входять змішані доходи - 15%.

Що стосується ІV кварталу 2019 року, то згідно зі статистикою, яку наводить Research & Branding Group, основними доходами є зарплата - 64% і пенсія - 29%. Ще 10% доходів складають сільськогосподарське і присадибне господарство.

Згідно з цими дослідженнями, на сьогоднішній день третина жителів України (35%) не мають заощаджень «на чорний день». Ще третина мають заощадження, яких вистачить на термін до двох місяців: менше, ніж на місяць - 10%, на місяць - 12% і на 2 місяці - 11%. На термін від трьох до шести місяців вистачить заощаджень 11% українців, а 3% розраховують на те, що їм вистачить заощаджень більш ніж на 7 місяців. Майже п'ята частина респондентів (17%) не змогли оцінити на який час їм вистачить заощаджень в разі втрати наявних джерел доходів.

Дане опитування проводилося за методом face-to-face, тобто за допомогою формалізованого інтерв'ю.

Читайте також:

- Ryanair розпродає 100 тисяч квитків від 10 євро

- ПФУ запустив електронний кабінет роботодавця

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі важливих змін для бізнесу в Україні, а також на розсилку та отримуйте щотижневий дайджест найважливіших ділових новин!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини