Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Бот-бухгалтер ReporTAX простежить за боргами підприємців

7 листопада 2019, 13:29
1690
0
Реклама

Відтепер бот-бухгалтер ReporTAX попереджатиме підприємців про їхні борги з ЄСВ та єдиного податку. Сьогодні ReportTAX презентував ринку нову функцію. Щоразу після сплати податків через бот підприємці будуть бачити дані про свої розрахунки з бюджетом. Таку інформацію бот надаватиме автоматично без додаткового запиту.

«Сьогодні це абсолютно необхідна інформація для підприємців. Адже часто вони навіть не підозрюють про свій податковий борг аж до нарахування штрафних санкцій, а самостійно перевірити, чи все гаразд з розрахунками досі було складно», - коментує Ольга Таранова, директор напрямку бухгалтерських продуктів і сервісів компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Творці бота - компанії ЛІГА:ЗАКОН та Juscutum гарантують повну конфіденційність такої інформації - дані можна отримати лише по своєму бізнесу і лише за умови завантаження ЄЦП/КЕП. Проте компанії підкреслюють, що ЕЦП достатньо буде завантажити один раз при реєстрації.

Ще одна новація від розробників ReporTAX - підприємці зможуть просто у боті вести книгу доходів, вносячи дату, суму та валюту доходу у форматі діалогу. На основі цих даних ReporTAX автоматично буде підраховувати місячний дохід та розраховувати суму податків.

ReporTax - перший в Україні чат-бот для фізосіб-підприємців 2 і 3 груп єдиного податку, який розраховує та сплачує податки, повідомляє про заборгованість, автоматично складає і подає звітність просто в Telegram. Також бот нагадує підприємцям про терміни сплати податків і подання звітів.

_______

Юридична компанія Juscutum є одним із лідерів у сферах IТ та захисту бізнесу й відома своїми технологічними розробками. Одним із популярних проектів компанії є PatentBot, який допомагає легко зареєструвати торгову марку. У 2017 році PatentBot запрацював на українському ринку та ринку США, а у 2018 році вийшов на ринок ЄС.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН - лідер на ринку інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів для розвитку бізнесу. Уже 27 років компанія створює рішення, які поєднують ІТ-технології та професійну експертизу, та надає професійну підтримку бізнесу в Україні. Компанія активно розвиває бухгалтерський напрям - це і професійні видання («Інтерактивна бухгалтерія», БУХГАЛТЕР&ЗАКОН), і онлайн-сервіси. Серед них й інноваційний онлайн-сервіс звітності для бухгалтерів і підприємців Liga:REPORT.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини