Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Пенсію за віком призначатимуть автоматично, а розрахувати її розмір можна буде онлайн

11 листопада 2019, 16:10
6180
0
Реклама

Володимир Зеленський Указом №837/2019 доручив Кабміну розробити та внести на розгляд Верховної Ради ряд законопроектів задля проведення реформ та зміцнення держави, зокрема, з питань пенсійного забезпечення. Детальніше про ініціативи Президента читайте тут

Так, до 31 грудня 2019 року доручено запровадити надання переважної більшості адміністративних послуг в електронному вигляді, зокрема, послуг у сфері пенсійного забезпечення, з обов'язковим урахуванням потреб осіб з інвалідністю (порушеннями зору та/або слуху).

Також до кінця року на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду має запрацювати "Пенсійний калькулятор" для автоматичного розрахунку прогнозного розміру пенсії за відповідними даними.

До 30 червня 2020 року Уряд має підготуватися до запровадження:

- механізму автоматичного, без звернення особи, призначення пенсій за віком при досягненні пенсійного віку;

- обов'язкової професійної накопичувальної пенсійної системи для працівників, які зайняті на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах зі шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників.

А до 31 грудня 2020 року - стосовно запровадження адресного підходу надання комплексної соціальної підтримки населенню та створення дієвої системи здійснення верифікації та моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій, інших соціальних виплат.

Для перевірки та оцінки надійності компанії або ФОПа ви можете скористатися сервісом CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Його можливості дозволяють отримати актуальні та архівні відомості про діяльність українських компаній і ФОПів, точно візуалізувати юридичні зв'язки, перевірити афільованість і виявити кінцевих бенефіціарів. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Вам також буде цікаво, що пенсію в Україні відтепер можна оформити онлайн.

Нагадаємо, жінкам, які мають певний страховий стаж, можуть продовжити право дострокового виходу на пенсію у 55 років

Верховний Суд роз'яснив, як підтверджується стаж роботи без запису у трудовій книжці

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook, щоб бути в курсі важливих змін для бізнесу в Україні, а також на розсилку і отримуйте щотижневий дайджест найважливіших ділових новин.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини