Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Моя мета, щоб права бізнесу були захищені - Олексій Гончарук

19 листопада 2019, 15:54
564
0
Реклама

Найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання обговорили на Українсько-Чеському бізнес-форумі в ТПП України за участю Прем'єр-міністрів обох країн. Чеську бізнес-делегацію, до якої увійшли понад 150 представників різних секторів економіки, очолив президент Чеської торгової палати Владімір Длоугі.

«Ми дуже раді і українським і чеським компаніям, які прийняли рішення співпрацювати і наш уряд зробить все залежне, щоб бізнесу працювалося комфортніше. Україна збереже євроінтеграційний та євроатлантичний шлях розвитку і максимально поглиблюватиме і ділові, і політичні, і культурні зв'язки з Європою. Ми рішуче налаштовані працювати максимально швидко для того щоб Україна адаптувала свої стандарти, і той досвід, який вже є у Чеської республіки. Розуміючи загальний масштаб існуючих сьогодні в Україні викликів для бізнесу, ми в Офісі Кабміну створили спеціальний орган для роботи з великими інвесторами. У нас триває тотальне оновлення команди. На ключові позиції в державні органи приходять професійні, порядні, чесні люди, з метою принципово змінити систему, для того щоб вона стала більш дружньою для бізнесу. Створення рівних правил гри - це те, що потрібно будь-якій країні для створення успішного бізнес-клімату. Ми щодня працюємо над тим, щоб права нашого і іноземного бізнесу були захищені. Цей форум у ТПП України - важлива історична подія, адже минулого разу прем'єр Чехії приїздив в Україну 10 років тому. Тож сьогоднішній ми маємо справжній привід для оптимізму», - сказав Олексій Гончарук.

Чехія лишається одним із найбільш важливих і перспективних торгово-економічних партнерів України у Європі. Відновлення двосторонніх бізнес-форумів є вкрай актуальним для посилення взаємодії бізнесу у залученні інвестицій, збільшення обопільної торгівлі, посилення співпраці в окремих галузях економіки обох країн. Такі зустрічі мають вагоме значення для розвитку та поглиблення двосторонніх торговельно-економічних відносин, покращення інвестиційного клімату, а також активізації бізнес-діалогу.

«Співпраця в економічній сфері з Чехією для нас важлива не тільки з точки зору обсягів взаємної торгівлі, але і як фактор сприяння інтеграції України в європейський економічний простір. Для нас також важливий досвід проведення реформ у Чехії 15 років тому під час підготовки до вступу до Європейського Союзу, наближення національного законодавства та інших регуляторних норм до європейських стандартів. Для України безумовно дуже корисний чеський досвід реструктуризації промисловості, залучення іноземних інвестицій та сучасних технологій з метою досягнення нашою країною необхідного рівня конкурентоспроможності на європейському та світовому ринках. Саме на цьому, в тому числі, ми концентруємо нашу увагу в розвитку відносин між ТПП України та Торговою палатою Чеської Республіки», - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

У рамках роботи форуму відбулись В2В-перемовини між представниками ділових кіл України та Чехії Бізнесом підписано 4 контракти та меморандуми про співпрацю.

Форум продемонстрував наявність інтересу до співпраці бізнесу двох держав у таких сферах, як харчова промисловість, машинобудування, ІТ, креативні послуги та туризм.

«Україна є стратегічним партнером Чеської Республіки не лише в політичному, а й економічному значенні. У нас велика історія та традиції відносин і між країнами, і між окремими підприємствами. Тож нам є над чим працювати. Я переконаний, що потрібно налагоджувати контакти не лише на політичному, а й на людському рівні: мають співпрацювати райони, міста і селища. Сьогодні тут присутні безліч українських і чеських фірм. Думаю, це свідчить про бажання обох сторін і надалі підтримувати зв'язок. А ми, у свою чергу, створюватимемо умови для такої співпраці», - сказав Андрей Бабіш, Прем'єр-міністр Чеської Республіки.

Нагадаємо, Торгово-промислова палата України є платформою для формування бізнес-зв'язків і комунікацій між національним та зарубіжним бізнесом і владою. Місія Торгово-промислової палати України - створення та підтримка сприятливого середовища для ведення бізнесу в Україні і посилення міжнародної ділової співпраці «Україна-Світ». Мета - розвинутий і сильний вітчизняний бізнес.

Читайте також:

К чему готовиться ФОПам: главные нововведения законов о РРО

Депутати пропонують збільшити розмір мінімальної зарплати

Підприємців зобов'язали звітувати банкам за готівкові розрахунки із фізособами

Дізнатися чи потрапила ваша компанія до графіка планових перевірок можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Підготуватися до перевірки контролюючих органів допоможе ресурс "Мистецтво оборони" інформаційно-правових систем ЛІГА :ЗАКОН. Тестовий доступ до ІПС можна отримати за посиланням

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини