Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Для малого та середнього бізнесу створять онлайн-платформу для консультацій

22 листопада 2019, 12:27
347
0
Реклама

Мінцифри і компанія VISA оголосили про співпрацю у створенні консалтингових зон для малого і середнього бізнесу та в сфері розвитку державних послуг онлайн. Про це повідомила прес-служба Міністерства.

VISA підтримуватиме реалізацію проекту Мінцифри у форматі онлайн-платформ у кожному регіоні України та спрямує зусилля на розробку інформаційно-освітніх матеріалів для малого та середнього бізнесу з цифрової грамотності, використання сучасних технологій для прийому платежів (технологія Tap to Phone, що перетворює звичайний смартфон на мобільний POS-термінал, та QR коди).

Також планується запровадити технологічні рішення для оплати адмінпослуг через мобільний додаток та онлайн-сервіс державних послуг (diia.gov.ua), напрацювати рекомендації із застосуванням новітніх технологічних рішень для цифровізації виплат, що здійснюються державою громадянам.

«Спілкування людини з державою повинно бути максимально зручним, швидким та непомітним. Такими принципами ми керуємося, створюючи мобільний додаток та портал Дія. Тому для нас важливо надати громадянам можливість отримувати онлайн не тільки послуги, але й грошову допомогу від держави. Також ми плануємо надати українцям можливість через особистий кабінет на Дії здійснювати різноманітні платежі, наприклад, комунальні, збори, штрафи. Ми вже почали роботу над першим спільним проектом, який запрацює вже найближчим часом. Це - можливість для водіїв сплатити штрафи через мобільний додаток Дія», - розповідає Михайло Федоров.

Якщо ви шукаєте юриста або надаєте юридичні (нотаріальні) послуги - скористайтеся Національним професійним юридичним каталогом Liga:BOOK

Читайте також:

Електронна трудова книжка: новий сервіс вже доступний на сайті ПФУ

Пенсію за віком призначатимуть автоматично, а розрахувати її розмір можна буде онлайн

Права та техпаспорт у смартфоні: Кабмін запускає новий мобільний додаток

Що можна зробити через додаток «Kyiv Smart City»

ЛІГА:ЗАКОН запрошує на саміт «Safe Side 2.1. Захист бізнесу». Квитки та подробиці - за посиланням

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини