Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Організація ефективної роботи юридичної служби на підприємстві: практичні рекомендації

13 грудня 2019, 12:10
1426
0
Реклама

Дата і час: 17 грудня, з 10:00 до 17:00

 Локація: Київ, Бізнес-Центр «ЛІГА»

 Вартість: 2100,00 грн. за 1 учасника

 Знижки від 10% абонентам «ЛІГА: ЗАКОН»

5% знижка для 2-х і більше учасників

Онлайн трансляція 

Детальніше про захід та реєстрація 

Програма:

1. Здійснення юридичної підтримки підприємства: можливі варіанти здійснення юридичної функції.

2. Єдиний юрист на підприємстві. Як не померти від перенавантаження і побудувати ефективну взаємодію з відділами на підприємстві.

3. Юридичний відділ - "легкі" бізнесу. Організація ефективної взаємодії як всередині юрвідділу ("розподіл ролей") так і при взаємодії з іншими відділами.

4. Посадові обов'язки юрисконсульта. Як правильно окреслити рамки відповідальності юриста при виконанні конкретного запиту бізнесу / участю в бізнес-проект.

5. "Звільнити не можна скоротити": як збудувати взаємодія з відділом персоналу при наданні юридичної підтримки, в тому числі в "гарячих" ситуаціях, пов'язаних зі звільненням співробітників. Виконання юристом запиту від керівництва "Звільнити прогульника / порушника тощо. За 24 години". Чи можна звільнити одиноку матір і інших соціально захищених працівників? Юрист роботодавця - "ворог" профспілки?

6. Якісна перевірка контрагентів перед укладення договору. Починаємо з початку: практичні поради з пошуку інформація в офіційних та інших джерелах.

7. Критерії фіктивності суб'єкта господарської діяльності. Чим загрожує підприємству зустрічна податкова перевірка, якщо контрагент "фіктивний". Bona fides (сумлінність) контрагента по-українськи. Приклад нотаріального заяви про добросовісність контрагента.

8. Договору на підприємстві. Типові договори: бути чи не бути. Приклади використання.

9. Типові пункти в договори з метою захисту інтересів бізнесу: податкові застереження, гарантії сумлінності контрагента, обов'язковість друку.

10. Типова форс-мажорна обмовка. Як правильно повідомити контрагента про форс-мажорі, як підтвердити факт настання форс-мажору. Які органи можуть підтверджувати наступ таких обставин. Сертифікат ТПП.

11. Практичні поради юрисконсульта на прикладі форс-мажору: кібератаки вірусом Petya: який порядок дій щодо захисту підприємства в подібних випадках, які рекомендації надати бізнесу з метою подальшої мітігаціі ризиків.

12. Визначення ціни договору з прив'язкою до курсу іноземних валют. Приклад валютного застереження. Судова практика.

13. Використання електронних договорів / документів / листів: особливості, можливість використання в якості доказів у судовому спорі з контрагентом, новели процесуальних кодексів, поточна судова практика.

14. Рекомендації з укладання зовнішньоекономічних договорів: істотні умови, валютний контроль, як убезпечити себе від штрафних санкцій.

15. Запити правоохоронних контрольних органів: ГНС, СБУ, поліція тощо. Відповідати / не відповідати. Наслідки. Зразки відповідей.

16. Чи можна оскаржити ухвалу суду про тимчасове доступі до речей і документів?

17. Податкова перевірка на підприємстві: зустрічаємо правильно. Допускати-не допускати? Як правильно передавати документи на вивчення. Заперечення на Акт перевірки. Оскарження Акту.

18. Бережіть нерви: чи має сенс "перетворювати" обшук в виїмку?

19. Обшук / виїмка на підприємстві. Who is in duty today? Дії інхауз юриста. Алгоритм дії співробітників. Фіксація порушень під час обшуку. Залучення адвокатів: чи обов'язково?

20. Приклади інструкцій / пам'ятки для співробітників. 10 "не можна" під час обшуку.

21. Діємо "по гарячих слідах": як і куди оскаржити неправомірні дії слідчого. Практичні поради та приклади. Зразки звернень. Використовуємо традиційні і нетрадиційні способи.

22. Практичні поради захисту бізнесу за допомогою інституту бізнес-обмудсмена.

Онлайн трансляція 

Детальніше про захід та реєстрація

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини