Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Украинский бизнес настаивает на ускорении подписания соглашения ACAA

5 грудня 2019, 11:20
194
0
Реклама

Такий меседж проголосив у ТПП України експерт Генерального директорату Європейської комісії Гжегож Дрозд, де у рамках заходів Українських індустріальних днів відбулась 3 конференція «Нова індустріалізація».

Український бізнес чітко актуалізував необхідність прискоренння процедури по переговорному процесу підписання угоди ACAA і експертом Генерального директорату Єврокомісії було обіцяно передати цей сигнал вищому керівництву Єврокомісії.

«Індустріальна політика - у ТОПі пріоритетів Єврокомісії. Ми працюємо над формуванням такої промислової політики, яка якнайкраще відображатиме інтереси як виробників, так і суспільства в цілому. Ми робимо акцент на сталому розвитку, людському капіталу, цифровізації. Україна - частина Європи, два роки поспіль країна була учасником EU Industry Days. Українська промисловість - важлива частка розбудови європейського індустріального потенціалу», - сказав експерт з питань політики Генерального директорату Європейської комісії з питань внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва та МСБ Гжегож Дрозд.

Цьогоріч акцент експерти зробили на питаннях підтримки та розвитку національної промисловості в контексті реалізації цілей сталого розвитку, розвитку переробної промисловості як драйвера зростання економіки України, перспективи інтеграції України у світові ланцюги створення доданої вартості, питання розвитку ринку енергетики для промисловості.

Захід вже став брендом ТПП України і є платформою для ефективного діалогу між бізнесом і представниками влади для обговорення актуальних питань щодо перспектив промислового розвитку країни.

«Промисловий безвіз має стати реальністю для України. ТПП України підтримує ініціативу укладення ACAA (Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції), адже вона дозволить на 85% збільшити наш експорт. Давайте прибирати технічні бар'єри! Треба дати змогу вітчизняним експортерам маркувати свою продукцію європейським знаком відповідності (СЕ) та вільно продавати її на ринку ЄС без додаткової сертифікації. Крім економії часу та коштів експортерів, це сприятиме поліпшенню іміджу нашої продукції. А також полегшить Україні доступ на інші глобальні ринки», - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

У рамках конференції розглянули інструменти підтримки та фінансування національної промисловості, задіяння внутрішніх інвестицій для реалізації інвестиційних проектів в Україні.

Спільна ініціатива влади та бізнесу провести такі масштабні заходи в ТПП України та надана учасникам можливість обговорити найбільш актуальні для ділових кіл питання дозволить забезпечити баланс інтересів бізнесу, місцевих громад та держави.

За результатами дискусій та обговорень учасники конференції внесли конкретні пропозиції ТПП України, які будуть внесені ТПП України у відповідні рекомендації державним органам влади.

Нагадаємо, Торгово-промислова палата України є платформою для формування бізнес-зв'язків і комунікацій між національним та зарубіжним бізнесом і владою. Місія Торгово-промислової палати України - створення та підтримка сприятливого середовища для ведення бізнесу в Україні і посилення міжнародної ділової співпраці «Україна-Світ». Мета - розвинутий і сильний вітчизняний бізнес.

Прес-служба Торгово-промислової палати України

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини