Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ціни на бензин підуть вниз

6 грудня 2019, 09:30
3710
0
Реклама

Антимонопольний комітет проаналізував ситуацію щодо встановлення цін при торгівлі високооктановими бензинами та дизельним паливом та встановив такі факти:

  • середні ціни крупного опту на бензини марки А-95 та дизельне паливо знизилися майже на 20 %;

  • курс долара США до гривні, що має значний вплив на ціноутворення зважаючи на імпортозалежність цих ринків, знизився на майже 12 %;

  • середні роздрібні ціни на бензини марки А-95 та дизельне паливо знизилися на 5-5,6 %.

При цьому, рівень роздрібних цін на бензин марки А-95 та дизельне паливо на стаціонарних АЗС основних учасників ринку залишився практично незмінним.

Перевірити автосалон або страхову компанію і знайти повне досьє на понад 6 мільйонів компаній і ФОП можна з допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Оформити заявку на тестовий доступ можна тут.

Зважаючи на значний вплив ринків нафти та нафтопродуктів на всі галузі національної економіки, енергетичну безпеку держави та рівень життя населення, АМКУ ухвалив такі обов'язкові для розгляду рекомендації:

  • вжити заходів щодо встановлення роздрібних цін на високооктанові бензини та дизельне паливо на рівні, який існував би за умов значної конкуренції на ринку;

  • про результати розгляду цих рекомендацій повідомити Антимонопольний комітет України у 10-денний строк з дня їх отримання.

Рекомендації надано компаніям, які продають бензин під брендами: WOG, ОККО, UKRNAFTA, AMIC Energy, SHELL, SOCAR, UPG та GLUSCO.

Показові антимонопольні судові спори дивіться тут

Зверніть увагу: АЗС має відшкодувати шкоду внаслідок продажу неякісних нафтопродуктів

ТОП-10 новин для автомобілістів

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини