Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Криптовалюта стане суб’єктом фінмоніторингу

12 грудня 2019, 10:05
460
0
Реклама

6 грудня Верховна Рада ухвалила Закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (проект № 2179). Про нововведення Закону ми писали тут


Мінцифри повідомило, що в Україні тепер офіційно існує визначення віртуальних активів, які стануть суб'єктами фінмоніторингу.

Віртуальний актив - цифрове вираження вартості, яким можна торгувати у цифровому форматі або переказувати, і яке може бути використаним для платіжних або інвестиційних цілей.

Регулятором ринку віртуальних активів стане Міністерство цифрової трансформації, яке протягом трьох місяців має розробити умови ліцензування для тих, хто надаватиме фінансові послуги для віртуальних активів та на основі законодавчих актів розробити алгоритми роботи бізнесу в Україні.

Дізнатися чи потрапила ваша компанія до графіка планових перевірок можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Читайте також:

Як працює обмеження на розрахунки готівкою

В Україні скасували обмеження на купівлю іноземної валюти

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини