Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Коли в Україні повністю зникне аналогове ТБ?

13 грудня 2019, 12:02
1643
0
Реклама

12 грудня Національна рада погодила без зауважень проект постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України». Нею передбачено, що термін використання в Україні аналогового сигналу для окремих категорій мовників буде продовжено до 30 червня 2020 року. Про це повідомляє Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на офіційному сайті.

Відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко пояснив, що до цієї дати використовуватимуть аналоговий стандарт ті мовники, які працюють на територіях, що межують з Російською Федерацією - на півночі країни і в Херсонській області, на лінії розмежування і тимчасово окупованих територіях, а також місцеві телерадіокомпанії, які досі не мають ліцензії на мовлення у цифрових мультиплексах.

Він сказав, що регулятор очікує, що незабаром будуть прораховані ще вільні частоти для того, щоб охочі місцеві компанії до літа мали змогу перейти на мовлення у цифровому стандарті.

Щоб отримати інформацію про наявну заборгованість, штрафи, пеню, переплату податків у тій системі, в якій ви працюєте, скористайтесь новою функцією «Стан розрахунків з бюджетом» у сервісі Liga:REPORT.

Читайте також:

- Прийнято Закон про реформу ринкового нагляду

- Як платити менше за електроенергію в зимові місяці

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини