Як повідомляється на сайті Мінекономрозвитку, в шести областях України вже відбулася презентація пілотної версії проекту Аграрного реєстру. Заступник міністра Інна Метельова пояснила, що після тестування бета-версії і виправлення всіх недоліків, система запрацює на всій території України.
Як працює Аграрний реєстр?
Сервіс працюватиме за принципом «єдиного вікна». Після реєстрації портал надаватиме користувачу інформацію про нього з Державного земельного кадастру, реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав, Реєстру тварин, зокрема: земельні ділянки у власності та користуванні, зареєстровані тварини тощо. Планується, що Реєстр буде доповнено функціоналом замовлення державних послуг, які необхідні для ведення сільського господарства.
Окрім цього, ще однією важливою перевагою Реєстру є те, що інформація, яка міститься в ньому, сприятиме отриманню банківського кредитування. Вивчаючи кожного суб'єкта господарювання, користуючись цим реєстром, банк буде розуміти з ким має справу. Це підвищить шанси агровиробника на отримання кредиту. Комерційні банки будуть бачити елементарну декларативну фінансову звітність, історію позичальника, якими програмами державної підтримки він користується і т.д.
Відстежуйте подання заяв на проведення будь-яких реєстраційних дій щодо ваших об'єктів нерухомого майна за електронним цифровим підписом з сервісами SMS-маяк і SMS-маяк Земля. З їх допомогою ви можете оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS - повідомлення, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача).
До 28 грудня діють новорічні знижки до 40% на сервіси від ЛІГА:ЗАКОН
Читайте також:
- Кабмін запустив сайт про земельну реформу
- Іноземців не допустять до ринку землі: проект земельної реформи переписали