Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Раді пропонують схвалити законопроект про податковий суверенітет України

12 березня 2020, 17:20
686
0
Реклама

Народні депутати під час засідання комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянули законопроект №1181 «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії» та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект у першому читанні. Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради.

Проектом пропонується ряд заходів, які з одного боку адміністративно та фіскально знизять привабливість використання послуг офшорних компаній, а з іншого - зменшать економічні мотивації для такого використання. Зокрема, для зниження привабливості використання офшорних компаній проект запроваджує офшорне мито.

«Існуюча правова дискримінація сторін правочинів, укладених з офшорними компаніями, є еклектичною та легко обходиться, у тому числі за допомогою корумпованих судів. Цей Закон спрямовано на виправлення таких правових недоліків, у тому числі шляхом визнання правочинів нікчемними ipso jure (за законом). Регулювання правовідносин у даній сфері здійснюється 55 законами України, до яких вносяться зміни цим проектом, а також Податковим кодексом України» - сказано у пояснювальній записці до проекту.

Прогнозується, що запровадження норм законопроекту сприятиме зростанню легального номінального ВВП України приблизно на 10%, отже легальні доходи Зведеного бюджету зростуть мінімум на 137 мільярдів гривень.

Все, що вам необхідно знати про податки, нараховані державою на ваш бізнес, суми сплат, можливі борги, штрафи або переплати відтепер доступно у новому сервісі ЛІГА:ЗАКОН. Подивіться на свій бізнес очима податківців

Читайте також:

Податки для адвокатів: строки звітності і сплати

Податківці розповіли, за які порушення при проведенні розрахунків штрафують найчастіше

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини