Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Призначено нового Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Реклама

Сьогодні, 17 березня, Верховна Рада призначила Петрашка Ігоря Ростиславовича на посаду Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За це проголосували 243 народних депутата.

Відомо, що пан Петрашко закінчив Львівський національний політехнічний університет (спеціальність - бізнес-адміністрування), бізнес-школу при університеті Вандербільта у США.

Працював у різноманітних американських, російських і українських компаніях у сферах консалтингових і інвестиційних послуг. Останнім часом новопризначений Міністр працював в українському аграрному холдингу Ukrlandfarming.

«Вважаю його одним із кращих економістів України, який допоможе нам рухатись уперед напередодні економічної кризи. Він має потужний менеджерський досвід, широкі міжнародні зв'язки», - наголосив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Парламенті.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте підбірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, в т.ч. регулюючих роботу компаній в умовах корона-кризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Також читайте:

Закупівля ліків і медтоварів строго контролюватиметься владою: Закони ухвалено;

Заборона міжміських перевезень, закриття метро: які заходи вжила влада проти коронавірусу;

Що чекає Україну в період кризи: думка експерта;

Коронавірус призвів до однієї з найбільших криз туризму за останні 20 років;

Які події 2020 року скасували через коронавірус;

Податківці рекомендують подавати звітність через Інтернет;

Гривні пройдуть термообробку: Нацбанк бореться з коронавірусом.

Розрізняйте фейкові новини та відслідковуйте інформацію з надійних джерел у системі Semantrum. Система моніторить понад 20 телеканалів, 1 800 інтернет та друкованих ЗМІ, 15 радіостанцій у реальному часі. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum на 14 днів та забезпечте себе достовірною інформацією.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини