Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд запустить мобільний застосунок для контролю самоізоляції

Реклама

Михайло Федоров на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про нові інструменти боротьби з пандемією коронавірусу, які запустять на наступному тижні.

Це буде три інструменти:

1. Мобільний застосунок для контролю за дотриманням карантину чи самоізоляції. Міністр зауважив, що жодного «великого брату» чи стеження за громадянами не буде. Обов'язковий контроль для хворих та добровільний для самоізольованих через зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID.

Також застосунок дозволятиме замовляти хворим продукти та ліки онлайн та повідомляти про стан здоров'я.

Наступним кроком стане запровадження у Дії можливості моніторингу можливого контакту з хворим. Ідея полягає у застосування широкої мережі qr-кодів в магазинах, таксі тощо. Якщо людина починає добровільно сканувати коди, то ми зможемо її попереджати про можливий контакт з хворим.

2. Онлайн-челендж HackCorona in Ukraine - національний конкурс проєктів/ідей від громадян, спрямованих на боротьбу з епідемією та підтримкою українців у цей непростий час. До журі челенджу увійдуть топ-українські новатори та представники міжнародних донорів.

3. Онлайн-платформа безкоштовних послуг бізнесу. Сьогодні більшість соціально відповідального бізнесу пропонують багато безкоштовних послуг для громадян на період карантину. Всі послуги з'являться на одній платформі.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ за посиланням

Приймайте актуальні та зважені рішення у період кризи на базі виключно актуальної та достовірної інформації з ІТ-продуктами ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся АНТИКРИЗОВИМ пакетом 

Чи готовий ваш бізнес до новых викликів? Пройдіть опитування   

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини