Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Кабмін спростив порядок отримання допомоги по безробіттю на період карантину

30.03.2020, 12:34
1836
0

Призначення допомоги по безробіттю здійснюватиметься з першого дня реєстрації
Призначення допомоги по безробіттю здійснюватиметься з першого дня реєстрації

29 березня Кабмін на своєму позачерговому засіданні підтримав рішення про спрощення отримання допомоги по безробіттю на період карантину.

Про це повідомили у Телеграм-каналі Дениса Шмигаля.

Відтепер реєстрація безробітних буде здійснюватися з першого дня після подання відповідної заяви в Центр зайнятості. Призначення виплати у такому разі так само здійснюватиметься з першого дня реєстрації.

Раніше відповідно до Закону «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» така допомога виплачувалася з 8 дня після реєстрації застрахованої особи в установленому порядку в державній службі зайнятості.

Нагадуємо, що 25 березня Кабмін підтримав ініціативу призначення житлових субсидій громадянам, які втратили роботу в період карантину.

Для цього особи мають зареєструватися в службі зайнятості. Це можливо зробити онлайн.

Забезпечте себе надійною базою для підготовки до судових спорів та перевірок на підприємстві та створення договорів будь-якої складності та тематики, робіть детальний аналіз судової практики щодо необхідних питань і швидко реагуйте на типові юридичні ситуації та майте завжди під рукою повну правову картина дня, судові рішення з правовими позиціями ВС та алгоритми дій у різноманітних ситуаціях разом з АНТИКРИЗОВИМ ПАКЕТОМ від ЛІГА:ЗАКОН.

Також читайте:

Яку частину зарплати підприємство повинно виплачувати працівникам за вимушений простій


Увійдіть, щоб залишити коментар