Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Раді запропонували частково не оподатковувати ПДФО зарплати до 7 тис. грн

Реклама

Нардеп Галина Третьякова пропонує не оподаткувати ПДФО перші 4000 грн. доходу у разі отримання найманою особою заробітної плати у розмірі до 7000 грн. на місяць (принцип «4-7»). Відповідний законопроект № 3302 зареєстровано у ВР.

Автор проекту відзначила, що у такому разі, працююча особа отримає «на руки» додаткові до 720 грн. на місяць, а впровадження принципу «4-7» може стати у нагоді для запровадження у 2021-2022 роках цивілізованої системи неоподаткування, або повернення сплачених податків у родину, на суму у розмірі прожиткового мінімуму.

Очікується, що у разі прийняття цього законопроекту це стане потужним сигналом, що влада дбає про доходи людини та родини, зокрема, у періоди нашого життя із COVID-19, який призвів, зокрема, до збільшення витрат домогосподарств.

Отримайте більше можливостей для боротьби з кризою навіть за умов віддаленої роботи. Нова екосистема хмарних продуктів LIGA360 об`єднує всі продукти ЛІГА:ЗАКОН у спільному середовищі для управління ризиками. Об'єднайте усю команду в єдиному просторі для прийняття антикризових рішень в LIGA360. Спробувати

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини